У Києві презентували книгу "Козацька кухня"

Неділя, 19 січня 2014 08:51 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

«Козацька кухня» та «Козацький роман» від Руслана Найди і Лесі Гончар. Як звільнитися козаку від кулінарної залежності своєї судженої і чи треба для цього «тікати на низ, щоб ніхто голову не гриз»… Як справдешній козачці утримати коханого при господі, «у гречаному раю», його коня – на ляді, та ще й так, щоб «Іван плахту носив, а Настя – Булаву»? Відповіді на це містяться в книжцах...

В Києві у будинку вчителя відбулася презентація книги Руслана Найди та Лесі Гончар "Козацька кухня".

Ця книга написана дещо незвично для кулінарних книг: смачні козацькі рецепти вплетені у цікавий сюжет, пересіяні народними прислів’ями й жартами, цитатами української літературної класики й вірою в те, що Україна є і буде.

"Рецепти записували у людей, чистину мали у сімейному архіві. Збирали їх майже три роки. За рецептами, які вміщені у книзі, часто готуємо вдома. Варимо класичні кулеші, юшки і гетьманський борщ, влітку робимо настоянки. А на свята, коли до нас приходять гості, готуємо страви за панськими рецептами", - розповів Руслан Найда.

У книзі вміщено 200 рецептів козацьких страв. Над книгою автори працювали близько трьох років.

Книга вийшла у столичному видавництві "Ярославів Вал" півторатисячним накладом. У видавництві коштує 70 грн.

"Козацька кухня" фактично вже закінчується. Збираємося додруковувати другий тираж", - сказав головний редактор видавництва Петро Щириця.