10 смачних фактів про сніданок

Вівторок, 08 липня 2014 09:18 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Усім відома порада про те, що сніданок слід з'їсти самому, на відміну від обіду (його слід розділити з другом) чи вечері (а ту взагалі наказують віддати ворогу). Для багатьох сніданок - улюблений прийом їжі, інші взагалі не встигають поснідати. Ми пропонуємо вам 10 цікавих фактів про сніданок.

 

1. Продукт, який найчастіше вживають на сніданок, - яйце. Найпоширеніший напій - кава. Проте якщо вживати її надто часто, то невдовзі спостерігатиметься таке явище як "кофеїнове похмілля". Його симптоми: дратівливість, депресія та сонливість.

2. Найкорисніше снідати як англійці - вівсянкою.

3. Нещодавно вчені зробили цікаве відкриття: шоколадний торт на сніданок допомагає схуднути. Хоча багато жінок, які слідкують за своєю фігурою, сприйняли це як жарт, проте і визнали, що у ньому є доля правди. Тортик краще з'їсти вранці, аніж опівночі. Крім того солодощі покращують настрій та діяльність мозку.

4. Найбільший сніданок за всю історію людства відбувся 1998 року у Дубаї. Тоді за спільним столом зібралося 13 797 людей.

5. Лікарі вважають, що ідеальний сніданок має складатися з злаків, фруктів та білків.

6. Французькі круасани - теж поширений сніданок і одночасно найдорожчий. За 36 тисяч доларів можна почати ранок з круасанів з золотими прикрасами та найдорожчої кави "Копи Лювак", яка виготовляється шляхом перетравлення зерен у шлунках куниць.

7. Американські вчені довели, що діти, які снідають, значно розумніші за своїх однолітків, що відкладають перший прийом їжі до ленчу та обіду.

8. "Жайворонкам" не слід пити вранці каву, "совам" - навпаки.

9. Відмова від сніданків найчастіше призводить до ожиріння.

10. Згідно статистики 15% українців ніколи не снідають.