Україна - це не лише війна і спротив російській агресії, а насамперед велика культурна нація!

Вівторок, 14 листопада 2017 08:48 Автор 
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Україна - це не лише війна і спротив російській агресії, а насамперед велика культурна нація! Україна - це не лише війна і спротив російській агресії, а насамперед велика культурна нація!

Культурна дипломатія в дії!... Демонструємо нашим німецьким друзям, що Україна - це не лише війна і спротив російській агресії, а насамперед велика культурна нація!

"Під особистим патронатом Посла України Андрія Мельника у Німеччині пройшли фантастичні гастролі вітчизняних зірок першої величини - Симфонічного оркестру Національної філармонії України.

У курортному містечку Бад Пірмонт (Нижня Саксонія) відбувся фульмінантний концерт наших віртуозів класичної музики під керівництвом шеф-диригента Національної опери Миколи Дядюри.

Понад 4 години захоплена публіка не хотіла відпускати неперевершених музичних посланників України.

Прозвучали твори не лише німецької класики, а й безсмертні шедеври українських композиторів, насамперед Валентина Сильвестрова.

Одним словом: демонструємо нашим німецьким друзям, що Україна - це не лише війна і спротив російській агресії, а насамперед велика культурна нація!

Далі буде!

Адже вже 15 листопада у Берлінській філармонії організовуємо виступ одного з найвідоміших вітчизняних піаністів - Олексія Ботвинова, який виконає не лише варіації Гольдберга, а й твори забутого кримсько-татарського композитора Караманова!", - написала Світлана Мельник на своїй сторінці у facebook.