Зірка сучасної класичної сцени, український піаніст Олексій Ботвінов, закріпив у Берліні світовий рекорд. ВІДЕО

Четвер, 16 листопада 2017 06:37 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Олексій Ботвінов – зірка сучасної класичної сцени. Видатний український піаніст зі світовим ім'ям. Вважається одним з кращих на планеті виконавців музики Рахманінова. Народний артист України. Олексій Ботвінов – зірка сучасної класичної сцени. Видатний український піаніст зі світовим ім'ям. Вважається одним з кращих на планеті виконавців музики Рахманінова. Народний артист України.

Відомий у всьому світі український музикант Олексій Ботвінов, виконав складний шедевр Баха «Гольдберг-варіації» 300 разів!

 У залі камерної музики Берлінської філармонії пролунав «Ювілейний», 300-й раз складний шедевр Баха «Гольдберг-варіації» у виконанні відомого музиканта з Одеси Олексія Ботвінова.

За словами Ботвінова, цей твір він виконує вже близько 20 років, і для нього самого несподіваним виявилося, що зіграв він його вже так багато разів.

Крім того, музикант познайомив публіку з творчістю українського, кримськотатарського композитора Алемдара Караманова, який нещодавно пішов з життя.

«Абсолютно геніальний автор, мало відомий у нас, а тут взагалі не відомий», - зауважив Ботвінов.

 

 

 

Олексій Ботвінов – зірка сучасної класичної сцени. Видатний український піаніст зі світовим ім'ям. Вважається одним з кращих на планеті виконавців музики Рахманінова. Народний артист України.