Український музичний етно-гурт ДахаБраха відкрив фестиваль Porta в Латвії

Вівторок, 06 листопада 2018 08:06 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Український музичний етно-гурт "ДахаБраха" спільно із латвійським гуртом "Tautumeitas" виступив на відкритті фестивалю Porta в Резекне (Латвія)

Про це інформує Укрінформ.

Місцева латвійська аудиторія й українська діаспора були у захваті від концерту.

"Органічне поєднання українського і латвійського фольклору вкотре засвідчило - Україна і Латвія сьогодні перебувають на одній хвилі відчуття культури і сучасного мистецтва. Насправді я вражена, як латвійська аудиторія із захватом сприймала українську музику!" - прокоментувала концерт Тимчасовий повірений України в Латвії Аліса Подоляк.

ДахаБраха - квартет world music з Києва. Поєднуючи фундаментальні елементи звуку і душевності, український гурт "етнічного хаосу" створює світ несподіваного звучання. Експериментуючи з українською фолк-музикою, артисти доповнили її ритмами зовнішнього світу, створивши унікальне і незабутнє звучання.

Tautumeitas - група більш традиційної народної музики, в якій об'єдналися сім дівчат-музикантів. Зараз учасниці використовують неповторне латиське багатоголосся.

Спільний виступ двох груп виявився дуже цікавим і захоплюючим для глядачів, серед яких було багато представників української діаспори.