Франківський гурт “Брати Станіслава” присвятив пісню “Завше молоді” загиблому 15-річному хлопцю Дані Дідіку та всім загиблим за Незалежність країни

Понеділок, 19 серпня 2019 11:07 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

"Наші герої, які замолоду поклали власне життя заради нас з вами, живі до тих пір, поки живе про них пам'ять. Саме з такими думками ми створювали нашу нову пісню "Завше Молоді", - розповідають про композицію музиканти.

Пісню «Завше молоді» музиканти присвятили 15-річному хлопцю Дані Дідіку та всім тим, хто не відступив і втримав фронт ціною власного життя.

"Так склались планети, що в момент завершення запису синглу Руслан Горовий, журналіст та письменник, започаткував музичний проект "Так працює пам'ять'', присвячений Дані Дідіку, молодому 15-річному патріоту, який загинув у Харкові під час Ходи Гідності від вибухівки, закладеної проросійськими найманцями. Гурт '' Брати Станіслава'' без вагань вирішили долучитись до '' проекту пам'яті'', тим самим присвятивши пісню Дані та всім загиблим за Незалежність країни", - зазначають музиканти.

"Бо саме завдяки нашим з вами спогадам, вони житимуть вічно. Бо саме так працює пам'ять.", - додає учасник гурту Сергій Гупал.

Проєкт “Так працює пам’ять” започаткував журналіст Руслан Горовий. Він присвячений 15-річному харків’янину Дані Дідіку. Даня – школяр, який трагічно загинув під час Маршу єдності у Харкові 2015 року.

Проєкт об’єднав українських музикантів, аби не збути історію дитини. До нього, окрім франківського гурту “Брати Станіслава”, долучилися KOZAK SYSTEM, Брати Гадюкіни, Широкий Лан. У стадії написання й зведення треки від Марини Одольської, гуртів TaRuta та Скрябін. Також пообіцяли приєднатися Антитіла, ТНМК, Без Обмежень та Валерій Харчишин".

 

Автор тексту пісні "Завше Молоді" - Гупал Володимир

Музика - гурт "Брати Станіслава"