Українська співачка Оля Полякова під час виступу у Чикаго звернулась зі зворушливою промовою до української діаспори та викликала сльози у прихильників

Понеділок, 20 січня 2020 08:17 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

На Різдво розпочався концертний тур української співачки Олі Полякової по США та Канаді. Це її перші гастролі з програмою "Королева ночі" Америкою та Канадою. Під час виступу у Чикаго, де зірка зібрала аншлаг, вона вразила українську діаспору своєю патріотичною промовою.

Аншлагові концерти відбулись у Маямі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Останній її виступ був у North Shore Center For Performing Arts і став найемоційнішим. Оля Полякова звернулась зі зворушливою промовою до української діаспори та викликала сльози у глядачів, повідомляє Офіційний сайт Олі Полякової.

"Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів Землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я…щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую!", - завершила свій виступ Полякова.

 

View this post on Instagram

Дякую всім нашим глядачам за неймовірну енергетику, яка панувала на кожному концерті! ❤️ ••• Оля Полякова розчулила глядачів у Чикаго своєю промовою про Україну У рамках своїх перших гастролей «Королева Ночі» по США та Канаді, які розпочалися на Різдво, співачка дала аншлагові концерти у Маямі, Нью-Йорку, Торонто та Чикаго. Виступ в останньому, який відбувся у North Shore Center For Performing Arts, став найемоційнішим. Співачка вразила українську діаспору словами про Україну, викликавши сльози на очах у глядачів: ⠀ «Боже, яке це велике щастя перелетіти через пів землі і побачити всіх вас. І почути ваші голоси, побачити ваші очі, як ви знаєте і співаєте мої пісні. Я навіть поняття не мала скільки тут є моїх прихильників. Я дуже щаслива, що сьогодні з вами тут зустрілася. Я хотіла вам побажати багато щастя, грошей, багато здоров’я…щоб ми, українці, хотіли жити в своїй країні, щоб в нас там було так добре і нам нікуди не хотілось їхати. А найголовніше, щоб в нашій країні якомога швидше був мир. Дуже вам дякую!», - завершила свій емоційний виступ Полякова. ⠀ Після закінчення туру містами США та Канади співачка разом із продюсером Михайлом Ясинським та сім’ями відправляться у відпуску до Мексики.

A post shared by Оля Полякова (@polyakovamusic) on

 

Зазначається, що співачка ніколи не приховувала своєї громадянської позиції, тому не дивно, що виступила з такою промовою під час туру.

Після закінчення туру містами США та Канади співачка разом із продюсером Михайлом Ясинським та сім’ями відправилися у відпуску до Мексики.Нагадаємо, навесні минулого року Оля Полякова оголосила про створення першої партії жінок України. Партія не брала участі на виборах влітку 2019 року, проте знаменитість додала, що створила її, бо “саме зараз суспільство готове змінювати систему”. На цьому Оля Полякова відклала політичні амбіції та активно зайнялась своєю вокальною кар’єрою.