ЗАКЛИК СВІТОВОГО КОНҐРЕСУ УКРАÏНСЬКИХ МОЛОДІЖНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ Рекомендовані

Понеділок, 03 лютого 2014 11:50 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

Шановні колеги, Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) закликає всіх бажаючих долучитись до творчої акції, де потрібно виразити креативність, з метою моральної підтримки українському народу на Євромайданi.

Люди, які зараз стоять на морозі та боряться за свої права в Україні потребують всестoрoнню, в тому числі моральну підтримку. Виникла ідея створити короткий відеоролик, якого постійно будуть транслювати на київському Майдані.
Головна мета відео, висловити підтримку молодих діаспорян, українському народу, окремо молоді в Україні, які відстоюють свої права в Києві та інших областях України.

Що потрібно зробити?
• Підготувати ролики за участю молодіжних керівників діаспори, тривалістю 30 секунд - 1 хвилини, в яких потрібно висловити свою підтримку з боку не більше двох осіб на країну. Відео зробити в найкраще можливій якості.
• Можна розказати, що робиться в країнах вашого проживання на підтримку Майдану
• Вислати матеріали – відео, світлини з ваших заходів на підтримку Майдану
• ВАЖЛИВО – Беручи до уваги факт, що події в Україні швидко розвиваються, відео та світлини просимо надіслати до середи 5 лютого 2014 р. o 19:00 за київським часом.

Матеріали переслати на електронний адрес секретаря СКУМО Красiмiра Панкoвськoгo Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Якщо ваші матеріали великі за розміром, закачайте їх на будь який файлooбмiнник та відправити посилання.

Дякуємо за Вашу співпрацю!
Слава Україні!

З повагою,
Мирoслав Гoчак, голова СКУМО
Красімір Панковський, секретар СКУМО

Останнє редагування Понеділок, 03 лютого 2014 12:04