Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) виступив перед Постійним комітетом із закордонних справ і міжнародного розвитку Палати громад Канади. Рекомендовані

Середа, 05 березня 2014 11:50 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

3 березня 2014р. Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій виступив перед Постійним комітетом із закордонних справ і міжнародного розвитку Палати громад Канади.

Евген Чолій висловив подяку уряду Канади за його виразну підтримку громадян України і закликав Канаду активно підтримувати новий уряд в Україні, що має важке завдання реалізації необхідних реформ, щоб відновити Україну як повністю демократичну, модерну європейську державу.

“Якщо міжнародне співтовариство не буде рішуче протидіяти російському вторгненню в Крим, Росія посміливішає – як це було з нацистською Німеччиною після Мюнхенської угоди – i продовжуватиме підживлювати свої імперіалістичні амбіції під виглядом захисту “життя громадян Російської Федерації” з можливим розширенням у східній Україні і в кінцевому підсумку в інших частинах Європи,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Текст виступу можна прочитати на сайті СКУ.