Мої думки по поводу...

Неділя, 13 квітня 2014 11:54 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

    Я думаю, я тільки думаю. Адже думати ще поки що не заборонено, хоч ідемо до того семимильними кроками.

    Але поки ще не дійшли, то я думаю.

    А думаю я так.

    Як так сталось, що найбільша країна в Європі, в самому центрі Європи, в серці Європи, найбільш миролюбна та спокійна країна, де так багато талановитих та врівноважених людей, де такі чудові жінки, де діти в дитсадку знають свій Славень, де вітаються «Слава Україні» та «Слава Ісусу Христу», як так сталось, що таку країну дерибанять на очах всього світу?

Спробую відповісти по пунктах.

  1. На очах всього світу.

А чому й ні, якщо сама країна не проти. От скажіть, українці, хто проти того, щоб нас так розірвали та й собі в рабство та на закріпачення взяли? Та всі за!! Так, так, кажуть, кричать, що ми один народ, що не дозволимо, що захищатимемо ,а я вам скажу таке, вірніше повторю те, що часто каже моя приятелька росіянка. - На заборі багато чого написано, і те слово, з трьох літер, написано, а підійду ближче, придивлюсь – дерево.

А хіба не правду каже? Таж правду. Всі ми знаємо, як треба і що треба робити, а коли до справи, то сидимо тихо в надії, що хтось прийде, отак з неба впадуть НАТОвські війська, Європейські цінності, Бог пришле нам своїх Ангелів, ще якась мана вискоче, і всі, всі вони будуть думати тільки про нас і про наш добробут і про наш захист, і про нашу економіку. За весь час існування нашої планети, чи знаєте ви такий приклад, щоб було як ото перелічено вище? Таж ні. Бо такого не існує. Бо такого не може існувати в принципі, бо не може одна людина ризикувати собою заради того, щоб інше сиділо дома та й чекало коли йому принесуть на тарілочці те, що йому треба.

От скажіть, українці, а чим ви кращі за інші народи? А хто вам сказав, та втовкмачив в ваші голови, що хтось має за вас щось зробити?

  1. Наша влада.

Стояв Майдан?? Стояв!! За цю владу стояв? Таж ні!! То чому ця влада, за яку не стояв Майдан править бал в Україні?? А якщо Майдан не стояв за неї, то якого …я ми всі чекаємо від них того, що нам треба?? Вони ж не наші!! Вони ж не за нас!!! Це ж так видно і так прозоро!! Хіба вони комусь казали, що вони дбатимуть за народ, за тих, хто стояв на Майдані, за тих, хто загинув?? Тоді чому ми чекаємо і звертаємось до них за порадами та допомогою?? Вони є самі по собі, народ сам по собі!! Для них Україна, вотчина, де на них мають працювати і обробляти їх; для нас Україна, наша земля, без якої ми не уявляємо собі життя!!!!

Після вбивства Сашка Білого пішов ПС під ВР, щоб дав відповідь Аваков, і щоб змістити його з посади… Де ПС, де Аваков? Там же, тільки ПС затих. Чому припинили боротьбу?

Якщо смерть Сашка Білого залишилась невідомщеною, то що казати про звичайних людей?

Агов, українці, на нас вже весь світ пальцями показує та регоче, а ми все чекаємо манни з неба. Дочекаємось, коли замість манни з неба попадають бомби на наші дурнуваті, довірливі голови та прийдуть блазні та й скажуть нам вкотре, що нам і де сіяти, як нам розмовляти та що вчити та поважати.

Народе український!

Щирий та рідний мій український народе!

Не маємо ми іншої землі, і не хочемо мати.

Не маємо ми іншої мови, і не хочемо мати.

Хочемо самі на своїй землі лад наводити та гостей приймати.

Маємо вийти і сказати своє слово. Ми за Україну, вільну, незалежну. Нашу Україну!

Чи ми підписуємось перед усім світом, що є неспроможні та недієздатні, що ми ліниві лайдаки, які тільки й можуть, що робите те, що їм вкажуть, думати так, як їм вкажуть, що ми без наглядача з нагайкою не спосібні і з хати своєї вийти?

Це неправда, що влада вершить в країні!

Це неправда! В усіх країнах все вирішує народ!!!!

Якщо звичайно той народ є небайдужий та достойних своєї землі!

П.С. З Вербною неділею будьте здорові, Українці!!! Що то нас чекає на Великдень???

Останнє редагування Неділя, 13 квітня 2014 12:07