Міс Українська Діаспора закликала активно йти на вибори

Четвер, 22 травня 2014 14:47 Автор  Опубліковано в Світ
{youtube}obpT1edDeIo{/youtube}

Міс Українська Діаспора 2013 Соломія Крунь закликає українців у всьому світі взяти активну участь у президентських виборах 25 травня, передає УНН з посиланням на Медіапортал української діаспори.

Соломія Крунь, уродженка Чорткова, яка у жовтні минулого року виборола титул Міс Українська Діаспора, вирішила цієї неділі обов’язково прийти на виборчу дільницю і віддати голос за одного з кандидатів у президенти.

Вона також заявила, що вважає, що Україна потребує голосу діаспори і закликала закордонних українців так само проявити свою громадянську позицію.

“Для мене є дуже важливим проголосувати саме на цих виборах, тому що Україна зараз знаходиться у важкому становищі. І я вважаю, що це є громадянським обов’язком кожного українця прийти на вибори 25 травня”, — пояснила вона виданню.

Додамо, Світовий конгрес українців раніше закликав усіх громадян України, котрі проживають в Україні та в діаспорі, виявити свою волю в обранні майбутнього Президента України 25 травня. Крім того, останніми днями у соціальних мережах багато користувачів-українців публікують фото та відео із закликом взяти участь у виборах.

Джерело: УНН