Українці пікетували австрійське посольство у Варшаві Рекомендовані

Четвер, 19 червня 2014 06:36 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

18 червня українці пікетували австрійське посольство у Польщі через запланований на наступний тиждень візит президента Російської Федерації Володимира Путіна до столиці Австрії - Відня.

 

"Протестуємо проти такої австрійської політики, війни і тероризму Росії. Оплачуючи цей газ, Європейський Союз фінансує війну, яку веде Росія проти України. Щоденно в Україні гинуть люди, а Росія продовжує поставляти зброю", - заявив активіст Тарас Кравець.

Активісти звернули увагу на те, що багато мешканців західних європейських держав, серед яких Німеччина, Франція та Австрія, "викривлено" сприймають події в Україні, оскільки їхні ЗМІ використовують як головне джерело інформації повідомлення російських медіа.

"Багато людей (в цих країнах) думають, що ми фашисти та бандерівці. Ми насправді ні перші, ні другі. Ми просто намагаємося відстоювати свої права", розповіла учасниця протесту Наталя Панченко.

Учасники акції тримали плакати з написами, котрі засуджували російську політику в Україні, захоплення Криму та президента РФ, вигукували «Ганьба!», у тому числі німецькою мовою, та гуділи в дудки.

Таким чином українці, котрі живуть у Польщі, намагаються допомогти Україні.

"Ми просимо підтримки України на міжнародній арені, просимо засудити дії Росії стосовно України, просимо не підтримувати тероризм, війну, яка відбувається сьогодні в Україні, просимо зупинити Путіна та ввести санкції проти Росії"...

Українські активісти у Варшаві останнім часом провели вже кілька акцій проти російської політики в Україні, в тому числі перед посольствами Франції та Росії та під час низки інших заходів.

Останнє редагування Четвер, 19 червня 2014 06:51