«Путін! Руки геть від України» - українці Риму заспівали про Путіна Рекомендовані

П'ятниця, 20 червня 2014 12:49 Автор  Орест Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

19 червня, в Римі, українська громада пікетувала посольство Росії в Італії. Метою протесту було донести до керівництва країни-агресора позицію українців в Італії щодо злочинів російських найманців на Донбасі та розповісти правду про те, що відбувається італійцям.

 

На центральних плакатах були надписи італійською мовою «Терорист Путін знищує Україну. Зупинімо його разом!», «Росія експортує тероризм. Не підтримуйте її! », карикатура «Газ мій, тому я буду командувати світом» та інші. Крім цього, на окремому плакаті , були написані слова народної пісні про Путіна, котра вже стала світовим хітом.

Учасники мітингу вшанували пам’ять 15 військових, які вчора віддали життя за Україну та всіх учасників АТО, які загинули від рук окупантів. Після цього, італійською мовою було викладено хронологію останніх подій в Україні, демонструвалися сценки з катом-Путіним та Україною, яку він намагається загарбати. Присутні скандували гасла «Путін! Руки геть від України», «Путін – агресор і вбивця!», «Україна вільна!».

Присутні на мітингу висловили сподівання, що Президент України застосує всі свої повноваження та рішучими кроками наведе лад на сході країни.

Цікавий випадок стався під час маніфестації, коли один з італійських поліцейських намагався зрозуміти значення слова з пісні, що передує ла-ла-ла. У відповідь, одна з українських жінок пояснила так: «Ви бачите, що написано на інших плакатах? Путін- терорист, агресор, кат України. А х..о – це всі ці визначення, сказані одним словом! »

На закінчення акції, присутні виконали народний хід. Як сказала, зітхаючи, одна з учасниць, «не прийми Боже за гріх. Висміювати тирана – це наша єдина зброя»

 

Олесь Городецький, координатор Оргкомітету Євромайдан Рим

Останнє редагування П'ятниця, 20 червня 2014 13:04