Молоді бандуристи у діаспорі зіграли «За Україну» (ВІДЕО) Рекомендовані

Вівторок, 26 серпня 2014 05:50 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Капела Бандуристів «Кобзарська Січ», у яку входять учасники щорічного табору бандуристів у США, виконала патріотичну пісню «За Україну».

 

Про це повідомляє VIDIA.

Зокрема, пісню заспівали просто посеред лісу під керівництвом мистецьких керівникиів Юрія Петлюри та заслуженого артиста України Олега Созанського. Відео зняв молодий українець, народжений в Америці, Юліян Гайда.

Маестро Петлюра вважає, що ця пісня об’єднує Україну у цей важкий час через те, що автори твору були з обох берегів України. “Ярослав Ярославенко, копозитор, працював у польському Львові, – каже Петлюра, – а Микола Вороний, автор слів, був з Катеринославщини, частини Російської Імперії, де сьогодні Дніпропетровськ.”

Додамо, програма табору “Кобзарська Січ” цього року відзначила 35-ту річницю. Цей двотиждневий табір, заснований Героєм України Григорієм Китастим, продовжує щороку навчати молодь співу та грі на бандурі. В програмі також беруть участь гості з Австралії, Аргентини, Німеччини, Канади, України.

“Кобзарську Січ” організує Українська Капела Бандуристів ім. Тараса Шевченка, яка сьогодні базується в США, але була заснована у Києві в 1918 році.