Діти України потребують допомоги Рекомендовані

Четвер, 18 вересня 2014 09:17 Автор  Марта Патика Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1 вересня 2014 - день офіційного відкриття Лондонського благодійного фонду «Діти в біді Україна», основне завдання якого полягає в наданні допомоги дітям України.

 

Перша благодійна акція фонду, організована спільно з соціально-культурним проектом Сполучені для України, пройшла 24 серпня, в день Незалежності України в стінах Українського Католицького Собору Лондона, за підтримки Посольства України у Великобританії та Української діаспори.

Друга благодійна акція фонду була проведена у вигляді продажу випічки та тістечок в офісі серед колег. Акція пройшла за підтримки наших партнерів, місцевих ресторанів і кафе, які погодилися пожертвувати продукти і випічку.

За такий короткий час фонду Діти потребують Україні вдалося придбати шкільну форму, канцелярські товари та необхідні шкільні дрібниці для більш ніж сотні дітей, постраждалих в ході АТО в Україні. Також фонд профінансував покупку більш 2 тисяч книг для дітей шкільного віку та придбання лікарських засобів для багатодітних сімей і літніх людей, що проживають на території ДОТ "Ястребок", що рятуються від військових дій.

Фонд Діти потребують Україні постійно працює в тісному зв'язку з волонтерами, завдяки яким вдається отримувати інформацію про найбільш нужденних сім'ях і дітях.

Ідея створення фонду прийшла не заради слави і визнання, а заради щирого бажання допомогти. Це об'єднання всіх небайдужих жителів Європи і Великобританії для надання допомоги дітям України.

Ініціатор Діти потребують Україні і співзасновник Організації Об'єднаних для України Аліна Романашенко зазначила: «Діти - найдорожче багатство кожної людини. В них - надія на щасливе майбутнє наших сімей, всього українського роду. Підтримайте нашу мету допомогти дітям біженців та постраждалим багатодітним сім'ям знову знайти відчуття миру і щастя! Я вдячна кожному, хто відгукнувся на наш заклик і готовий допомогти ». Більш детальну інформацію про фонд можна знайти тут: http://facebook.com/childreninneedukraine

Благодійний внесок для допомоги дітям біженців та багатодітним сім'ям переселенцям, кому допомагає фонд, можна зробити через PayPal Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.