Українці в Італії провели пішу Ходу та маніфестацію за мир в Україні та проти агресії Путіна.

Вівторок, 14 жовтня 2014 06:28 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

11 жовтня 2014 року українська громада південно італійського міста Салерно провела пішу Ходу та маніфестацію за мир в Україні та проти агресії Путіна.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук координатор Оргкомітету Євромайдан-Рим Олесь Городецький.

Вулицями міста пройшла колона з національною українською символікою та плакатами українською та італійською мовами. Піша хода закінчилася маніфестацією на площі Кавур, що на морському узбережжі.

Головними організаторами акції стала молода пара: наречені українець Андрій та італійка Marina Di Maio. Перехожі вслухалися в гасла маніфестантів, аплодували та висловлювали свою солідарність Україні. Багато італійців підходили та розпитували про ситуацію в Україні.

"Українська криза" замовчується італійським телебаченням, ми думали, що війна закінчилась", - говорили італійці. Під час ходи звучали українські патріотичні пісні та розповіді про ситуацію в Україні італійською мовою.

На маніфестації виступили представники громади, зокрема, батько одного солдата, котрий зараз на передовій, італійський активіст Rocco Decarlo, Герой Майдану Vladimir Zanegin, який зараз очікує на лікування в Італії та інші.

На запрошення організаторів, участь в акції взяла делегація з Риму з Оргкомітету Євромайдан Рим, представники громади Вітербо, Неаполя та інших міст.

На акції було зібрано 220 євро, на які організатори з Салерно вже замовили медикаменти, кровоспинні препарати, антисептики та інше, котрі будуть відправлені в зону АТО. Крім того, активісти з Салерно передали декілька коробок з теплими речами та продуктами харчування.

Фото: Alesya Tataryn i Chiara Nivryk

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається