Закордонні українці зможуть працювати в новому Кабінеті міністрів України Рекомендовані

Четвер, 27 листопада 2014 10:10 Автор  Оксана Козак Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Президент Петро Порошенко збирається внести до парламенту закон, що дозволяє іноземним громадянам працювати в Кабінеті міністрів України.

Про це повідомляє "Українська правда".

"Блок Петра Порошенко" вже звернувся у велику хедхантерську компанію, щоб та знайшла іноземних менеджерів на посади міністрів.

"Кандидатури не мають нічого спільного з нашою партією. На посадах міністрів України зможуть працювати громадяни Америки, Грузії, Німеччини, Польщі, Литви. Знання англійської та перевірка на детекторі брехні - обов'язкові", - сказав один з депутатів від БПП.

Він уточнив, що від деяких кандидатів у президентському блоці ще чекають згоди. Оскільки чинне законодавство не дозволяє іноземцям бути членами Кабміну України, то Порошенко збирається внести до парламенту закон, що дозволяє їм працювати.

Деякі топ-менеджери згодні прийняти українське громадянство.

Координацією пошуку міністрів займався особисто глава Адміністрації президента Борис Ложкін.

"Дмитро Шимків (заступник глави АП) формує ідею створення фонду, донори якого будуть оплачувати роботу цих міністрів", - уточнив співрозмовник УП у фракції БПП.

Під час засідання фракції БПП 26 листопада Порошенко озвучив кандидатури по всім міністерствам. "Нас вони приємно здивували", - сказав один з депутатів.

Президент Петро Порошенко збирається внести до парламенту закон, що дозволяє іноземним громадянам працювати в Кабінеті міністрів України. Про це пише "Українська правда". "Блок Петра Порошенко" вже звернувся у велику хедхантерську компанію, щоб та знайшла іноземних менеджерів на посади міністрів. "Кандидатури не мають нічого спільного з нашою партією. На посадах міністрів України зможуть працювати громадяни Америки, Грузії, Німеччини, Польщі, Литви. Знання англійської та перевірка на детекторі брехні - обов'язкові", - сказав один з депутатів від БПП. Він уточнив, що від деяких кандидатів у президентському блоці ще чекають згоди. Оскільки чинне законодавство не дозволяє іноземцям бути членами Кабміну України, то Порошенко збирається внести до парламенту закон, що дозволяє їм працювати. Деякі топ-менеджери згодні прийняти українське громадянство.

Джерело: fakty.ictv.ua