Світовий конгрес українців в Україні представлятиме канадський священник Рекомендовані

Четвер, 01 січня 2015 00:00 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Світовий Конґрес Українців (СКУ) з приємністю повідомив про призначення директора свого представництва в Україні.

Очолив представництво СКУ в Україні Сергій Касянчук з Торонто (Канада).

Це призначення стало завершенням широкого відкритого конкурсу, який  включав розгляд більше 70 кандидатів з 12 країн світу.
 
Сергій Касянчук, який народився і виріс у Львові, Україна, закінчив Львівський Державний Університет за спеціальністю економічна кібернетика та здобув ступінь маґістра з політичних наук в Українському Вільному Університеті в Мюнхені, Німеччина. У Канаді він працював у сфері фінансів як аналітик  у CanadianImperialBankofCommerceта Кредитовій Спілці Будучність.
 
Як волонтер, Сергій Касянчук має великий досвід праці в українських організаціях на світовому та місцевому рівнях, включно з Радою директорів СКУ, Радою директорів та Екзекутивним комітетом Конґресу Українців Канади (КУК), Ліґою Українців Канади, Суспільною Службою Українців Канади, Канадсько-українською Імміграційною Службою та відділом КУК у Торонто.
 
Від 2004 року Сергій Касянчук займався організацією місій спостерігачів для моніторингу виборчих процесів в Україні та був активним захисником прав українських громадян та нових іммігрантів поза межами України. У 2009 році Сергій Касянчук представляв українську громаду Канади на парламентських слуханнях в Україні “Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці”. Рівнож він був учасником багатьох міжнародних конференцій та конгресів української діаспори.
 
У 2012 році Сергій Касянчук був рукоположений у чин диякона Української Греко-Католицької Церкви.
 
“У цей складний час дуже важливо українській діаспорі мати своє Представництво в Україні, щоб ефективно об’єднати свої зусилля для допомоги Україні у зміцненні її незалежності та розвитку в демократичному і європейському напрямках”, - зазначив Сергій Касянчук.
 
“Для мене є великою приємністю привітати Сергія Касянчука, який був відібраний як Директор Представництва СКУ в Україні з числа кваліфікованих і досвідчених кандидатів, - заявив Президент СКУ Евген Чолій. – Його досвід та відданість, безсумнівно, допоможуть СКУ зміцнити зв’язки між українською діаспорою і Україною”.