Світовий Конґрес українців закликає схвалити проект Резолюції щодо ситуації в Україні

Середа, 14 січня 2015 09:29 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Документ підготовлений політичною групою Європейських консерваторів і реформістів у Європарламенті.

 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) закликає схвалити під час Пренарного засідання 15 січня 2015 р. проект Резолюції Європейського Парламенту щодо ситуації в Україні, підготовлений політичною групою Європейських консерваторів і реформістів.

Проект цієї резолюції засуджує Російську Федерацію за ведення “неоголошеної гібридної війни проти України із використанням регулярних російських збройних сил та підтримку незаконних збройних формувань”; наголошує, що “дії Росії проти України є актом агресії” та “ще раз закликає країни, члени ЄС, та Європейську службу зовнішньої діяльності посилити санкції та прийняти чіткий перелік критеріїв, які у разі виконання могли б запобігти прийняттю нових обмежувальних заходів проти Росії або призвести до їхнього скасування, ці критерії включають: повне виведення російських військ і найманців з території України, припинення поставок зброї і обладнання для терористів, повну повагу Росії до режиму припинення вогню, встановлення ефективного міжнародного контролю і перевірку режиму припинення вогню, та відновлення контролю України на всій її території, включно з Кримом”.
Рівнож проект резолюції закликає “включити так звані Донецьку і Луганську народні республіки до переліку терористичних організацій” та “країни, члени ЄС,надати військову і технічну підтримку українським Збройним Силам задля підвищення їхньої бойової готовності і спроможностей”.
Проект резолюції також “закликає Комісію та країни, члени, активізувати свої зусилля з надання підтримки Україні, організувавши донорську/інвестиційну конференцію та співпрацюючи з міжнародними фінансовими інституціями, щоб визначити майбутні кроки для вирішення економічного і фінансового оздоровлення України”.
“Світовий Конґрес Українців закликає схвалити проект Резолюції Європейського Парламенту щодо ситуації в Україні, спрямований на припинення терористичних дій на Сході України та захист незалежності і суверенітету України, включно з Кримом”, - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається