18 січня, в різних містах світу пройдуть акції #‎JeSuisVolnovaha‬

Субота, 17 січня 2015 13:32 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

18 січня в містах України та світу пройдуть акції  в пам'ять про загиблих від рук російських терористів

Про це сайту української діаспори "Стожари" повідомили представники української діаспори з понад 20 країн світу.

"Закликаємо не залишатися байдужими і не бути осторонь від трагедії. Сьогодні люди гинуть у Волновасі, а завтра - в інших містах. Біда, якщо її не зупинити, може постукати в наші двері", - зазначили організатори акцій в містах України.

"Одночасно з мирним маршем у Києві, ми закликаємо до маршу єдності та солідарності з Україною, в якій терористами попередньо було вбито кілька тисяч мирних жителів і недавно 12 мирних жителів під Волновахою," - закликають українці Німеччини.

"Люди були вбиті ракетами, випущеними проросійськими сепаратистами, яким військову підтримку надає Кремль. Ми закликаємо всіх прийти вшанувати пам'ять жертв Волновахи і сказати "ні" агресивній та експансіоністській політиці Путіна", - йдеться в повідомлені українців Франції.

"Українці всього світу проведуть 17 - 18 січня марш миру та інші акції, для того що б привернути увагу до цього жахливого терракту", - повідомляють українці Відня.

"18 січня зустрінемося, щоб голосно сказати STOP RUSSIAN TERRORISM та вшанувати пам'ять жертв російського вторгнення... Проти України діють конкретні терористи - це державний тероризм Російської Федерації", - звертаються українці Аргентини.

"Ми організовуємо акцію біля Білого Дому, щоб: - привернути увагу всього світу до тероризму та агресії з боку Росії на Сході України; - вимагати прийняти жорстіші санкції до Російської Федерації ", - українці США.

"Нехай у ці часи вилітают по усьому світу скла з вікон від нашого Гімну... але тільки від лунання Гімну України - бо ця Хода - Хода Миру, як ії ініціювали у Києві.", - звертаються українці з Італії.

Закликаємо всіх небайдужих до долі України, до майбутнього українського народу:

- підтримати та вийти на акції в підтримку України в своєму місті!

- запросити на акцію своїх друзів та знайомих!

- мати прапор України та лампадки (свічки)!

Обєднаємось разом в боротьбі з тероризмом!

інформацію та відео, фото матеріали, щодо проведення акцій в підтримку українського народу в ваших містах, просимо надсилати на адресу (stojarusvit@yahoo.com) редакції сайту української діаспори "Стожари" для опублікування!!!

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається