Українська Діаспора Греції вшанувала пам'ять Небесної Сотні

Понеділок, 23 лютого 2015 08:44 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Небесна Сотня - Герої небесної сотні повстали проти насилля, несправедливості та брутального зґвалтування своєї країни… кожен здійснив особистий подвиг — віддав найцінніше — своє життя заради нової України. Вічна пам'ять героям! Герої не вмирають!!!

Українською Діаспорою Греції о 17:00 за київським часом читанням вірша присвяченого "Сотні Небесній з Майдану" написаним нашою землячкою Цекот Любою (Юдіцька) було розпочато вшанування пам'яті Небесної Сотні.

На заході була присутня, ще одна наша поетеса Надія Богодар, яка прочитала свій вірш написаний до річниці дня пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Також було надано слово голові української громади в Греції " Українці Греції" п. Оксані Киценюк-Ревазі. Хвилиною мовчання та співом "Боже великий єдиний нам Україну храни" був продовжений наш захід. Та на кінець ми заспівали Гімн України.

Приємно враженні були всі присутні українці коли до нас приєдналися хлопці з Правого сектору Еллас, які прийшли разом з нами вшанувати пам'ять загиблих.

p.s. Не дивлячись на проливний дощ прийшло багато людей. Дякуємо всім хто не злякався і все ж таки прийшли вшанували пам'ять загиблих Небесної Сотні.

Спілка «Об’єднана Українська Діаспора Греції»,

волонтери «З Греції з любов’ю» -

Гецева Олена

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається