Українська громада Швеції закликає українців в усьому світі бути пильними і давати відсіч зрадникам України

Вівторок, 24 лютого 2015 10:17 Автор  Ірина Присяжнюк
Оцініть матеріал!
(23 голосів)

До редакції інформаційного порталу української діаспори "Стожари" надійшов лист від української громади Швеції, в якому українці Швеції повідомляють, що завдяки спільним зусиллям більшості українських спілок в Швеції минулого тиждня вдалося скасувати дві антиукраїнські пропагандистські виставки-лекції українського сепаратиста Олега Музики.

Олег Музика - член ультра-радикальної партїї "Родина", проросійський активіст з сепаратистськими настроями, підтримувач ідей Новоросії, а також великий прихильник терористичних організацій - ДНР та ЛНР. Разом зі своїми партійними соратниками він влаштував 2 травня 2014 р. сепаратистську демонстрацію в м. Одеса, яка призвела до масових сутичок, в результаті яких загинуло 48 осіб. Одразу після арешту Олег Музика втік в Німеччину, де він і переховується останні дев´ять місяців та з підтримки своїх "однодумців" влаштовує виставки-лекції в Європі проти України та українського уряду.

Так звані "друзі" Олега Музики в Швеції намагалися влаштувати виставки-лекції з його участю в бібліотеках м. Хельсінборг і м. Мальмє. Але завдяки протестам української громади, шведських культурних діячів та працівників муніціпальних органів пропагандистські антиукраїнські лекції було скасовано.

На своїй сторінці в фейсбуці Олег Музика вихваляється, що виставки все таки відбулися, але вже на іншому рівні. Звичайно, це були вже не виставки, а візит в ресторан до росіян та проросійськи настроєних сепаратистів-українців в м. Хельсінборзі. Друга подібна виставка мала місце в приміщенні ультра-радикально настроєної грецької громади в м. Мальмє, але кількістю відвідувачів ця виставка не може похвалитися.

Іронія полягає в тому, що Олег Музика, називаючи нас, українців Швеції націоналістами, сам шукає підтримку у націоналістичних і ультра радикальних організацій та осіб.

Українська громада Швеції закликає українців в усьому світі бути пильними і давати відсіч зрадникам України, сепаратистам, та антиукраїнській пропаганді.

Слава Україні!

Українська громада в Швеції

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається