Патріотичний рекорд об’єднав українців світу

Субота, 14 березня 2015 07:03 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

16 березня 2015 року в річницю трагічних для України подій – так званого «кримського референдуму», Національний Реєстр Рекордів України оголосить рекордом один із наймасштабніших проектів в світі, а саме міжнародний флеш-моб «З Україною в серці, де б ми не були!».

Під цим гаслом вийшли на центральні площі міст українці з 14 країн світу - Грузії, Італії, Греції, Великобританії, Франції, Польщі, Іспанії, Німеччини, Нідерландів, Пакистану, Америки, Австралії та Японії, щоб показати єдність українців не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Українці в різних країнах склали своїми тілами єдину фразу: «З Україною в серці де б ми не були!»

У світовому флеш-мобі, зокрема, взяли участь представники посольств країн (Пакистан, Італія), член родини Степана Бандери – його зять – Андрій Куцан (Німеччина), Посольство України при Святому Престолі (Ватикан).

І якщо в Росії впродовж тижня проходять святкові заходи щодо річниці анексії Криму, то українці зі всього світу цим національним рекордом висловили протест проти ганебної окупації.

Ініціатором та організатором рекорду виступила українська італійка Оксана Абраменко (Неаполь, Італія).

Реєстрація рекорду «Фраза, складена тілами людей в найбільшій кількості країн» відбудеться у Києві у приміщенні Музейно-патріотичного Центру 16 березня 2015 року о 13.00. за адресою: Дніпровський узвіз,1. Під час реєстрації рекорду транслюватиметься відеофільм, в який увійшли сюжети з кожної країни, де відбувалося патріотичне об’єднання українців.

Автор: Лана Ветрова

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається