Українці в Об'єднаних Арабських Еміратах відсвяткували Великдень

Вівторок, 14 квітня 2015 06:12 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Вже другій рік поспіль українці в ОАЕ зібралися на пасхальний пікнік, який відбувся у неділю 11 квітня в Крік парку міста Дубай і пройшов у дуже пріємній, дружній атмосфері.

В програмі народних гулянь були пісні, танці, ярмарок, забави діточок з розфарбовування крашанок, шоу мильних бульбашок, приготування барбекю та частування різноманітними стравами української кухні, які кожна родина принесла з собою до загального столу.

йцфіяч

Місце проведення заходу було прикрашено українськими стягами. Більшість дорослих та дітей прийшли на свято у вишиванках, багато дівчаток та жінок були заквітчані віночками.

Це була чудова нагода зустрітися з однодумцями, познайомитися особисто з новими членами громади, та з тими, хто відвідував подібний захід вперше.

Представники Посольства України в ОАЕ та українського консульства в Дубаї, які завжди активно сприяють громадським ініціативам українців, також були присутні на святкових заходах.

 йцфчяч

Цього року свято об’єднало більш 250 представників української громади зі всіх еміратів порівняно з близько 50 той рік. Це перший настільки чисельний збір за всю історію об’єднання українців в ОАЕ. Враховуючи той факт, що в Арабських Еміратах неділя є робочим днем, нажаль, відвідати свято змогли не всі бажаючі.

Ті, хто не спромоглися бути присутніми на зустрічі мали нагоду спостерігати за процесом святкування через Facebook та WhatsUp , де поширювалися короткі звіти про події з фотографіями та відео. Треба відзначити, що співвітчизники продовжують активно використовувати Facebook для спілкування, група “Українці в Еміратах”, яку створили 6 березня 2014 року, зараз наблизижається до позначки трьох тисяч учасників (за останіми оцінками в Еміратах перебуває близько пяти тисяч українців).

За рік переважно робочі емігранти створили розгалужене співтовариство, закохане в Україну. Було проведено величезну роботу: з ініціативи та/або за сприянням учасників громади почали роботу українська церква, дитячий клуб, волонтерська група, ведеться роботи по організації укранських культурного клубу та бізнес ради в ОАЕ.

Можна констатувати, що друге поспіль Великоднє гуляння на знак солідарності і підтримки України має всі шанси стати доброю традицією всього еміратського українства.

Фото: Олена Самонова

автор: Elina Virchenko

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається