Українці з Угорщини завоювали Кубок Четвертого чемпіонату світу серед команд української діаспори.

Понеділок, 08 червня 2015 06:25 Автор  Марта Патика
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 4 по 6 червня у Тернополі проходив ІV Міжнародний футбольний турнір серед команд української діаспори.

Представники української діаспори приїхали до Тернополя з Румунії, Білорусі, Угорщини, Іспанії, Польщі. 

Спочатку поділені на дві групи футбольні колективи українців Білорусі, Польщі, Іспанії, Угорщини та минулорічного чемпіона світу - Румунії виборювали право зустрітися у фіналі змагань.

Вже традиційно ці змагання відбулися на кількох тернопільських стадіонах. Урочисте закриття турніру відбулося на центральному стадіоні Тернополя. У фінальному матчі змагалися команди українців з Угорщини та Румунії. Упродовж півтора годин уболівальники на трибунах були свідками чесної та безкомпромісної спортивної боротьби за звання найсильнішої команди світу серед української діаспори. Перемогу з рахунком 6:1 здобули українці, які проживають в Угорщині.

Так, володарями кубка ІV Міжнародного футбольного турніру серед команд української діаспори стала команда з Угорщини. 

Після фінального матчу відбулося нагородження команди-переможниці, кращих футболістів та урочисте закриття змагань. Фіналісти та команди-учасниці отримали грамоти, медалі та інші подарунки.

- "Найголовніше для нас, для організаторів з діаспорної сторони, те, щоб розширювалося коло наших знайомств, розширилася географія проведення турніру і збільшувалася кількість команд. Після завершення фінального матчу ми одразу починаємо підготовку до проведення вже п’ятого турніру, що відбудеться у наступному році. Дуже раді, що ми в Тернополі, але хотілось би, щоб на нас звернули увагу й інші обласні центри, а також районні містечка, де ми могли би приїхати, пограти футбол, налагодити нові знайомства і показати Україні, українському народу, що ми разом, ми переживаємо за те, що відбувається в Україні і не хочемо війни для цього благодатного краю", – зазначив член управи Міжнародного об’єднання ГО “Четверта хвиля”, голова організаційного комітету Міжнародного футбольного турніру серед команд української діаспори Ігор Бокій.

- "Почасти трагічна історія нашого народу розкидала українців по всьому світу. Хтось з них виїхав на заробітки, інші лише по закордонах змогли врятуватися від більшовицьких репресій. Одна хвиля еміграції, друга, третя, четверта… Скільки ще потрібно таких хвиль, щоб держава Україна зрозуміла: найбільше багатство країни – люди? Так, працьовиті та щирі душею українці не пропадуть ніде. Проте їхні серця завжди залишатимуться тут. Тож, слава Богу, що завдяки Чемпіонату вони, чи їхні діти, отримали ще одну можливість знову ступити на українську землю. А ми, як справжні господарі, просто зобов’язані зробити все можливе, щоб наші єдинокровні брати почували себе як рідні серед рідних", - зауважив голова правління Ліги підприємців «Українська справа» Михайло Ратушняк.

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається