Світовий конгрес українців засуджує так званий “патріотичний стоп-лист”

П'ятниця, 10 липня 2015 07:02 Автор  Оксана Козак
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Світовий конгрес українців (СКУ) засудив створення у Росії так званого “патріотичного стоп-листа”, спрямованого на заборону діяльності “небажаних” іноземних неурядових організацій, до якого увійшов також і Світовий конгрес українців, повідомляє прес-служба організації.

“Підготовка цього “патріотичного стоп-листа” не є прозорим процесом та СКУ ніколи не був поінформований про причину, чому відносно нього застосовано таку акцію”, – ідеться у повідомленні, поширеному організацією.

Незважаючи на це, СКУ обіцяє продовжувати працювати з міжнародною спільнотою, щоб Росія припинила порушувати незалежність та територіальну цілісність України, зупинила незаконну окупацію українського Криму та звільнила всіх незаконно арештованих ув’язнених. В СКУ також пообіцяли і далі протидіяти російській дезінформації.

“Світовий конгрес українців дуже стурбований підготовкою “патріотичного стоп-листа”, оскільки це свідчить про подальше погіршення в Російській Федерації прав людини, включно й свободи слова, – заявив президент СКУ Євген Чолій. – Ми закликаємо міжнародне співтовариство відреагувати на ці неприйнятні дії російських владних структур, що свідчить про їхній намір повернутися до тоталітарних часів Радянського Союзу”.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається