В Берліні перебуває 60 діток-переселенців із зони АТО Рекомендовані

Середа, 22 липня 2015 06:04 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

19 липня в Німеччину на відпочинок приїхали діти з сімей вимушених переселенців зі сходу України.

Організатором поїздки дітей на відпочинок виступила німецька організація Partners Osteuropa gGmbH Олівер Шруоффенегер (Oliver Schruoffeneger) та Віола фон Крамон (Viola von Cramon), яка отримала на це грант від МЗС Німеччини і залучила спонсорів.

Хлопчики та дівчатка з Донецької та Луганської областей пробудуть в Німеччині два тижні. Ці дітки знають,що таке війна. Тому їх перебування є своєрідною реабілітацією.

40 дітей волонтери розмістили в молодіжному центрі "Düppel" району Целлендорф, а 20 відправилися в місто Нойштреліц там вони зупинилися в місцевому Центрі родини.

"Сьогодні я отримала масу задоволення від спілкування з цими чарівними гостями з України.Можливо і вам комусь захочеться поспілкуватися з ними", - ділиться враженнями одна з волонтерів. Крім того, волонтерка просить допомоги для діточок у вигляді іграшок чи одягу: "А можливо хтось захоче подарувати крім тепла душі своєї щось з одягу,або ж взуття. Вік дітей 10-14 років. Ці дітки реально потребують все! Долучайтесь! Чужих дітей не буває!".

На фото дві сестрички! В старшої сьогодні День народження. Їй виповниться 14 років.Вона любить вишивати і торти:)

Дитячому табору в Целендорфі, де відпочивають дітки з АТО, на суботу / неділю також потрібна волонтерська допомога по кухні: допомогти приготувати, розкласти, прибрати!

 

На цій фото пані Ольга Пішель, яка організувала відпочинок діточок в Берліні.

Автор відео, мій товариш - Ігор Магрілов: 


Також, інформацію про відпочинок дітей можна отримати тут: berlin-visual.com 

 

Останнє редагування Середа, 22 липня 2015 06:46