“Медичний міст” між Ізраїлем та Україною

П'ятниця, 07 серпня 2015 11:45 Автор  Стожари
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

8 серпня 2015 року до Ізраїлю в рамках проекту Medical Bridge прибуває група українських лікарів для проходження курсу підвищення професійної кваліфікації в одній з ізраїльських клінік.

Громадська організація “Israeli Friends of Ukraine” вже більше року займається проектами, спрямованими на зміцнення ізраїльсько-українських відносин та підтримку народу України, представляє новий проект Medical Bridge (“Медичний міст”). Цей проект є спільною ініціативою громадської організації “Israeli Friends of Ukraine” (Ізраїль), міжнародної організації ICC Israel Ukraine - Rotary Kiryat Gat (Ізраїль), Rotary Lviv Kniazi (Україна) та Медичного центру “Барзілай” (Ізраїль) та має за мету підвищення професійної кваліфікації українських лікарів у сфері хірургії та травматології.

Медичний центр "Барзілай" (м. Ашкелон) відомий тим, що став основним пунктом, куди надходять поранені громадяни, постраждалі від терористичних актів, у тому числі при обстрілі ракетами населених пунктів Південного округу Ізраїлю, та поранені військовослужбовці під час антитерористичних операцій у Секторі Гази.

Програма розрахована на 4 тижні. Українські лікарі протягом цього часу будуть проходити інтенсивний курс підвищення кваліфікації. Форма навчання: спостереження за операціями та іншими видами медичних процедур, участь в оглядах, засіданнях медичного персоналу, консиліумах, тощо.
Підтримку в організації даного проекту надало посольство України в Ізраїлі.

Організатори проекту впевнені в тому, що реалізація і подальше просування даного проекту є необхідним для розвитку медицини в Україні і порятунку життя українських громадян. «Об'єднавши зусилля, знання та досвід, ми зможемо боротися за кожне життя» - говорить один з організаторів проекту, В'ячеслав Фельдман.

Ситуація, яка склалася сьогодні в Україні не залишає байдужими жителів різних країн по всьому світу. Вона дуже близька і зрозуміла багатьом жителям Ізраїлю, а досвід місцевих фахівців у сфері військової медицини та медицини надзвичайних ситуацій неоціненний, і у світовій практиці не має аналогів.


Прес-центр громадської організації

«Israeli friends of Ukraine»

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається