Медичне обладання для України від української діаспори США

Середа, 12 серпня 2015 12:52 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українска діаспора США через проект Support Hospitals in Ukraine передала Україні медичне обладнання на загальну суму близько 700 тис. доларів США

10 серпня 2015 року вже другий контейнер з медичним обладанням вартістю 674 тис. Доларів США розвантажили та передали Дніпропетровської обласної лікарні ім. І.Мечнікова та Дніпропетровському військовому медичному госпіталю.

Вантаж включав необхідне медичне обладнання та витратні матеріали - рентгенівські апарати, електрохірургічні інструменти, монітори, ларингоскопи та спеціальні ліжка, а також багато інших надзвичайно корисних речей, на які чекали у цих лікарнях.

В офіційній церемонії взяли участь багато українських національних та місцевих засобів інформації, лікарів, волонтерів та мешканців Дніпропетровська, а також посадових осіб міста та області.

Участники проекту висловили подяку усім партнерам та донорам, які докладали зусиль: Project C.U.R.E., Razom for Ukraine, MEEST-America, Inc. New Life Church, Kyiv, Ukraine, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, Посольству України в США, українській службі Voice of America. Особливу подяку висловили донорам, які підтримували проект вкладами - українській громаді в Північній Америці та друзям України із США та багатьох інших країн.

На сьогодні готується вже третій контейнер, який планується відправити восени цього року у лікарні Запоріжжя та Дніпропетровська.

Останнє редагування Середа, 12 серпня 2015 12:57