Медична допомога Волині від Франції

Середа, 12 серпня 2015 13:11 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Старовижівська та Ратнівська лікарні Волині отримали гуманітарну допомогу від українських патріотів з Франції

Про це повідомляє Наталія Соколова на своїй сторінці у Facebook:

"гуманітарний вантаж з Франції від Асоціації “Медичної і благодійної допомоги Франція-Україна” Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе , керівник Dmytro Atamanyukзавдяки співпраці з ФБ “Патріоти Волині” доставлено безпосередньо до отримувачів – Ратнівської та Старовижівської лікарні Волинської області. Це високоякісне французьке медичне обладнання (серед іншого : інкубатор для спасіння немовлят, дитячи ваги, дефібрилятор та перфузори для реанімації, інфузомати та електронні апарати для виміру тиску), гарні медичні меблі (як приклад 43 багатофукціональних електричних ліжка з матрасами та приліжковими столиками, ліжечка для немовлят, оглядові столи, крісла оглядово-транспортувальні, інвалідні візочки, крісла туалети для важкохворих, ролатори, обладнання для прийняття ванни важкохворими), дороговартісні ліки та росхідні медичні матеріали (10 коробок), ортези, побутову техніку (холодильники та мікрохвильові пічи). Наші медпрацівники дуже задоволені якістю та кількістю допомоги. На жаль, майже не отримуючи державного фінансування, лікарні сьогодні виживають як можуть. А французька допомога дозволе суттєво покращити їх медичну базу та якість обслуговування пацієнтів! Лише місяці тому ми з представником французької Асоціації Уляною Якимчук відвідали ці лікарні особисто, вивчили проблеми і потреби, зустрілися з медиками, склали заявки з фото. Сьогодні результатом нашої роботи є щасливі обличчя медиків та пацієнтів. А вже у вівторок їду в ці лікарні з першою перевіркою розподілу по відділенням та використанню. Обов”язково надам фотозвіт.
Координувала відправку від французьких партнерів Людмила Попенко Liudmyla Popenkoяка мешкає в Тулузі. Ми провели з партнерами багато нервових ночей на скайпі та телефоні, поки дійшли до повного ідеалу з документами! Цей вантаж дався французькій команді нелегко. Загрузка ішла в 4 різних місцях з 8 французьких міст - Тулуза, Сент, Руаян, Пуатье, Сен-Жан д*Анжелі, Сен Калє, Труа. Низький уклін та щира подяка представникам Асоціації Діані Дольс, Diana Dols, Аллі Абрамовій, Крістін Пейффер, Christine Peiffer,Мирославі Роптен, Мирославі Бровчук, Людмилі Попенко, які взяли на себе повністю збір обладнання, організацію логістики та координацію відправки від Асоціації "Медичної і благодійної допомоги Франція- Україна". Щира подяка команді БФ “Патріоти Волині” та його директору Павлу Самойлюку Павло Самолюк за фінансування та весь клопіт по перевезенню з Франції, процедуру розмитнення, доставку до лікарень, за цілу купу зроблених документів та дозволів.
Дозвольте передати від українських лікарів вітання та низький уклін їх колегам з Франції за медобладнання, медмеблі та ліки
- ассоціації PHI Т, та - компанії DMEDICA з Тулузи,
- шпиталю мiста Сент,
- пiдприємству Медiкаль Анжер'єн з Сен-Жан д'Анжелi,
- приватнiй клiнiцi Пастера з мiста Руаян
- приватнiй клiнiцi Ф’еф де Грiмуар з мiста Пуат’є
- шпиталю міста Сен-Калє,
- ассоціаціїї Les Joyeux Petits Souliers з міста Труа
Це мій перший особистий досвід отримання гуманітарного вантажу. Дякую від себе особисто керівництву та працівникам Волинської митниці, працівникам Мінсоцполітики, брокерам з приватного підприємства “Прайд Сервіс” за те що навчили і повністю сприяли як законним шляхом в абсолютно законному полі швидко отримати та розмитнити гуманітарний вантаж!
Це перша та , маю надію, не остання співпраця з Association Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе . Справу зроблено! Я щаслива…"

Наталія Соколова

Останнє редагування Четвер, 13 серпня 2015 07:14