Герої не вмирають! Маркіян Паславський Рекомендовані

П'ятниця, 14 серпня 2015 08:06 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

19-го серпня 2015 року на Аскольдовій могилі у центрі Києва, у роковини його загибелі, о 12.00 буде відкрито пам'ятник на могилі Марка Паславського.

Марк Паславський - людина надзвичайна. Справжній українець. Герой, чия душа буде завжди оберігати Україну.

Народився у 1959 році в українсько-американській родині у Нью-Йорку. Мати Маркіяна, Орися Паславська (Гунчак), родом із села Старе Місто Тернопільської області, дядько  - українсько-американський історик та почесний професор Рутгерського університету Тарас Гунчак.

Входив до Пласту. Зробив блискучу військову кар'єру: Закінчив військову академію у Вест-Пойнті. Служив у 75 полку рейнджерів. Дослужився з до звання майора, але після досягнення Україною незалежності, його українська душа покликала його на Батьківщину. Він покинув військову службу та поїхав на Україну.

В Україні, не словом, а ділом працював на користь Вітчизни. Побудував одне з найбільших агарних підприємств Київщини. Але коли на українську землю прийшла війна, полишив бізнес, відмовився від американського громадянства, прийняв українське та пішов добровольцем на фронт. У квітні 2014 року добровольцем приєднався до батальйону "Донбас" .Наприкінці травня — на початку червня разом з батальйоном вступив в Національну гвардію. Український герой з позивним "Франко" загинув під Іловайськом 19 серпня 2014 року. 26 серпня 2014 року був похований на Аскольдовій могилі у Києві.

19 серпня 2015 року о 12-00, на місці його поховання, на Аскольдовій могилі у Києві буде відкрито пам'ятник Герою, перед цим відбудеться богослужіння та мітинг. Друзі та побратими запрошують усіх долучитися та віддати шану Герою!

Останнє редагування П'ятниця, 14 серпня 2015 09:30