Готуємось до Дня Незалежності: Люксембург

Четвер, 20 серпня 2015 12:40 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

23 серпня 2015 року, 44, Rue Andethana, L-6970 Oberanven, Luxembourg

За традицією, започаткованою минулого року, LUkraine asbl запрошує українців в Люксембурзі та всіх, хто любить і поважає нашу Україну, відсвяткувати цей день з нами, в колі співвітчизників та друзів.

Цього року святкування проходитиме в неділю, 23го серпня,в День Українського Прапора, з 12:00 до 20:00 в приватному парку відомої українки Colette Hartwitch, яка вже вдруге люб’язно погодилась приймати гостей в себе вдома.

Це велике сімейне свято, де на вас чекають смачна українська їжа, гриль, напої, хороша українська музика, міні-концерт від українців в Люксембурзі, веселі сімейні забави та просто гарна дружня атмосфера.
Окрім того, педагоги української школи «Барвінок» підготували для вас чудовий сюрприз – дозвілля для дітей різного віку з тематикою «Козацькі розваги».

*** Адреса проведення: 44, Rue Andethana, L-6970 Oberanven, Luxembourg
* Машиною від центрального вокзалу Люксембургу -17 хвилин.
* Автобусом півгодини: №125 в Неділю ходить кожні 2 години до самих воріт парку.

!! 2 варіанти оплати вашої участі в святкуванні:
- переказ 15 євро наперед на рахунок асоціації LUkraine asbl з зазначенням імені\імен та мети переказу (День Незалежності)
- АБО в день святкування на вході - 17 євро готівкою
Внесок для дітей віком 4-16 років – 5 євро, дітям до 4 років – безкоштовно.
В ціну входять напої та їжа, "all inclusive".

Банківські дані:
LUkraine ASBL
IBAN : LU48 0019 4355 7152 8000
BIC: BCEELULL
(не забувайте зазначати імена та мету переказу)

Якщо в когось зараз фінансова скрута і вам зручніше принести щось домашнє чи допомогти нам на святі, будь ласка, пишіть, така опція теж можлива і навіть вітається. Головне - ваша участь і гарна атмосфера!

Після покриття витрат гроші підуть на благодійні проекти асоціації LUkraine asbl, а також, на святі буде скринька для збору коштів на окремо обраний проект, деталі будуть опубліковані на сторінці згодом.