#‎FreeSentsov: Чикаго

П'ятниця, 28 серпня 2015 13:32 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Світ протеcтує проти cудилища над Олегом Сенцовим! Долучатеcь!

30 серпня 2015 р. Український Конгресовий Комітет Америки (УККА) організовує у Чикаго (США) масштабну акцію підтримки незаконно утримуваних у Росії українських політв’язнів. Своїм заходом активісти планують привернути увагу всього світу до цього питання, а також закликатимуть уряд США до активних кроків щодо їх звільнення.

У заяві, яку поширює УККА, зокрема йдеться про різку критику недавно оголошуваному вироку українцям Олегу Сенцову та Олекснадру Кольченку, яких Північно-Кавказький військовий суд Ростовазасдив на 20 і 10 років відповідно.

«Вирок російського суду грунтується на сфабрикованих звинуваченнях та доказах, і є нічим іншим як показовою расправою», - йдеться у документі.

Активісти закликають українські ЗМІ підтримати їхню акцію, а також запрошують долучатися до заходу усім «волелюбним» людям.

Додаткова інформація:

США:

Павло Бандрівський - заступник голови Українського Конгресового Комітету Америки від. Чикаго ІЛ (Pavlo Bandriwsky - UCCA Illinois Division Vice President)

   

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Марта Фаріон  - заступник голови Українського Конгресового Комітету Америки від. Чикаго ІЛ (Marta Farion - UCCA Illinois Division Vice President) 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 тел.:  - Борис Потапенко,  один із радників заходу, член Українського Конгресового Комітету Америки (наразі з візитом в Україні).

Волонтерська мережа "Вільні люди"

Останнє редагування П'ятниця, 28 серпня 2015 13:44