"Світове українство з Україною"

П'ятниця, 18 вересня 2015 11:28 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У місті Мадрид, Іспанія,  13.09.15р. відбулась хода і мітинг "Світове українство з Україною".

З 11 вересня 2015 року в Мадриді проходять Річні загальні збори Світового Конгресу Українців, в рамках якого відбулись засідання круглих столів, де обговорюють вкрай важливі питання для України . Найбільше виступів і дискусій викликали теми:"Координація боротьби з російською дезінформацією ", "Координація гуманітарної допомоги Україні " та "Координація підтримки Україні ".
Участь у зборах беруть представники української діаспори з 20-ти країн світу, які готові до повної консолідації і підтримки України в цей час. Обговоривши актуальні проблеми України та спланувавши шляхи і поетапні кроки допомоги, організаторами в Іспанії було запропонована хода центральними вулицями Мадриду всіх учасників з'їзду із атрибутикою українських прапорів та тих країн, які представляють діаспоряни. У центрі міста, зібравшись усі разом, відбулись виступи діаспорян на народному віче, де до всіх присутніх звернулись президент СКУ - Евген Чолій, президент ЄКУ - Ярослава Хортяні, голова Українського конгресового комітету Америки - Тамара Галло-Олексій, президент Конгресу українців Канади - Павло Ґрод, представник від Чеської республіки - Олексій Шокало , представниця Греції - Галина Маслюк та інші представники країн, які одностайно підтримують Україну її суверенітет і вболівають за всіх, хто постраждав від російського агресора.
Участь у з'їзді СКУ беруть президент СКУМО Мирослав Гочак, почесні консули та дипломати з різних країн світу, духовенство, представники влади Іспанії , запрошені гості з України .
"Сьогодні ми, світове українство, зібралися в Іспанії на з'їзді світового конгресу українців і хочемо висловити свою абсолютну підтримку Україні та українцям , разом ми та сила, яка подолає російського агресора та допоможе Україні . Слава Україні! Героям слава!"- у свому виступі наголосив президент Конгресу Українців Канади -Павло Ґрод

0Ekwng7xNBE

FycJuiuJVmAkbJbkTnD14QJV28wW1ph5MU2I6d1hyvbc