Українці у Воронежі святкують День міста

Вівторок, 22 вересня 2015 07:51 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Представники українського культурного центру «Перевесло» узяли участь у святкуванні Дня міста.

Воронеж щороку святкує День міста у третю суботу вересня. У святковий день 2015 року, 19 вересня, до городян традиційно звернувся губернатор Воронезької області Олексій Гордєєв:
— Дорогі воронежці, друзі! Прийміть мої найтепліші вітання з Днем міста! Це завжди довгоочікуване та улюблене свято, яке об’єднує всіх мешканців Воронежа. Заснований більше чотирьох століть тому, він пишається багатьма славними сторінками своєї історії. Сьогодні образ великого індустріально-промислового мегаполісу він вдало поєднує з багатими духовними традиціями. Свій черговий день народження наше місто зустрічає з почесним титулом Культурної столиці СНД і у статусі ювіляра — рівно 300 років тому Воронеж фактично став центром Азовської губернії. Бажаю всім міцного здоров’я, гарного настрою, яскравих успіхів, внутрішньої гармонії та сімейного щастя! А «імениннику» — благополуччя і процвітання! Зі святом, Воронеж, душа Чорнозем’я!2209151

Після урочистого відкриття Дня міста стартувало хід «Ми Воронежці».
Окремими колонами прямували представники різних національних воронезьких діаспор. Учасники ходи несли над головою таблички «Україна», «Вірменія», «Афганістан», «В’єтнам», «Греція», «Грузія», «Молдова», «Киргизстан» та інші.

Представники української діаспори «Перевесло» яскраво відзначилися на цьому заході, пригостивши городян, мера та гостей міста справжніми українськими варениками.

Gusew i pierogi

День міста тривав на десятках майданчиках, на набережній, у парках і скверах. День народження Воронежа відсвяткували десятки тисяч городян. Свято вдалося на славу.

220915