Перший пам'ятник в честь Небесної сотні Рекомендовані

Вівторок, 22 вересня 2015 08:08 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

20 вересня 2015 року о 13 годині Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у відкритті пам'ятника в честь Небесної сотні та всіх загиблих Героїв України, спорудженого поруч із кафедральним храмом святого Андрія Первозванного м. Блумінгдейл.

На заході також були присутні міністр фінансів України пані Наталія Яресько, губернатор штату Іллінойс Брюс Вінсент Раунер, конгресмен Пітер Джеймс Роскам, генеральний консул України в Чикаго Лариса Герасько, духовенство Вікаріату УПЦ Київського Патріархату в США та Канаді, священнослужителі УПЦ США (Вселенського Патріархату) та Української Греко-Католицької Церкви, численні парафіяни з різних куточків Сполучених Штатів Америки.

Після виконання гімнів США та України, промов поважних гостей та причетних до побудови пам'ятного знаку Патріарх Філарет у співслужінні з першим проректором КПБА протоієреєм Олександром Трофимлюком звершив освячення пам'ятника.

Варто зазначити, що пам'ятник знаходиться неподалік від головної вулиці міста, що дасть змогу якомога більшій кількості людей дізнатися про справжніх героїв української держави.

Прес-центр Київської Патріархії

002

003