Відбулася Національна проща українців в Італії до базиліки Святого Антонія в Падуї

Четвер, 01 жовтня 2015 07:03 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У неділю, 27 вересня 2015 року, на свято Воздвиження Чесного і Животворного Хреста, відбулося традиційне паломництво українців з Італії до базиліки Святого Антонія в Падуї.

Цьогорічне паломництво, започатковане ще в 2003 році, скликало понад тисячу вірних із різних куточків, переважно північної частини Італії і мало на меті об'єднати всіх вірних в пожертві молитви і Возджвиженського посту за мир в Україні.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив владика Діонісій (Ляхович), Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, який через приклад життя св. Антонія Падевського закликав усіх до вірного несення власного хреста і плекання миру в наших серцях.

Спільно з владикою молилися та уділювали святе таїнство Сповіді капелани з Італії та гості з Укріїни: о. Василь Кишенюк (Vicenza), о. Михайло Хром'янчук (Reggio Emilia), о. Ігор Крупа (Milano), о. Василь Марчук (Brescia), о. Андрій Кушнір (Bergamo), о. Іван Чверенчук (Chioggia), о. Ярослав Чайківський (Venezia), о. Андрій Кулієвич (Pordenone), о. Ігор Боярський (Padova), о. Богдан Іванюк (протосинкел Коломийсько-Чернівецької єпархії), о. Іван Лейб'юк (Яремча, Івано-Франківська обл.). З боку Італійської Церкви з вітальним словом звернулися о. Енцо Пояна (ректор базиліки Святого Антонія) та о. Елія Ферро (Єпископський вікарій у справах мігрантів).

На завершення Літургії, спільно прочитавши молитву за мир до св. Антонія, під спів хору громади м. Падуї та молодіжного колективу з Венеції прочани змогли прийти до мирування, щоб мир іншим донести.

За повідомленням громади УГКЦ м. Падуя

unnamed 1 8834e

unnamed 2 4f4d4

Останнє редагування Четвер, 01 жовтня 2015 07:29