Українці в Австралії вітають UATV

Понеділок, 05 жовтня 2015 07:42 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управа Cоюзу Українських Організацій Aвстралії (CУОA) вітає ініціятиву, яку оголосив Міністер інформаційної політики України Юрій Cтец про завершення реформи іномовлення України. Міністр оголосив та що від 1 жовтня, відбудеться запуск Мультимедійної платформи іномовлення України.

«Виконуючи Коаліційну угоду та реалізуючи Програму дій Уряду ми завершуємо реформу іномовлення України. 3 супутники, 5 континентів, сотні країн, мільйони глядачів. Це вже не амбітний проект. Сьогодні це вже реальність», - наголошує Міністр.
Юрій Стець: скакзав «Нам говорили, що це неможливо. Але, тим не менш, свою роботу ми зробили. До закінчення реформи іномовлення залишилося 2 голосування у Верховній Раді України та підпис Президента під законом «Про систему іномовлення України".

Міністер Cтец листовно повідомив управу CУОA про цей важливий проект та закликав до співпраці .
“Управа CУОA уважає, це як позитивний крок. Це дасть можливість через платформу і телеканал озвучити, що Україна відкрита до співпраці , готова до еконімічного розвитку, що Україна потрібна для стабільність Європи та для покращення економічного розвитку регіону.” скакзав голова CУОA Cтефан Романів
“Проeкт має в першу чергу доносити обєктивну інформацію про Україну та формування поизтивного ставлення до нашої держави та має поборювати дезінформацію та блехню яка виходить з машенерії Путіна.»сказав голова CУОA Cтефан Романів
В листі до управи CУОA Мінстер зазначив “Що проект буде здійснювати мовлення українською, англійською, російською та кримськотатарською мовами . В своїй роботі зі створення та поширення контенту телеканал буде активно взаємодіяти з різними існтитуціями громадського суспільства та медіа”

Голова CУОA має запланоану зустріч з Міністром Cтецем та Заступником Мінiстра Тетяною Попов в Києві в наступних тижнях для обговорення для стратегії поширення працю телеканалу серед діяспорою та ЗМІ .

Додаткові інформації

Прес повідомелення http://mip.gov.ua/news/656.html

Ролік https://www.youtube.com/watch?v=2vqt9xaygfw&feature=youtu.be