До Росії не впустили одого з лідерів української громади Москви Рекомендовані

Четвер, 15 жовтня 2015 07:00 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Одному з лідерів української діаспори Москви Віктору Гіржову на п’ять років заборонили в’їзд до Росії. Про це повідомив сам Гіржов.

 

"Я знаходжусь у пропускному пункті "Брянськ-Орловський". Я повертався з Києва і на цьому пропускному пункті мене зняли з потягу та потім оголосили, що ФСБ заборонила мені в’їзд до 1 вересня 2020 року. Я живу у Москві понад 20 років, залишався громадянином України, у російській столиці у мене дружина, діти", - сказав він.

Віктор Гіржов - відомий журналіст та політолог, живе в Москві близько 20 років і веде активну громадську діяльність в Росії, є співголовою регіональної громадської організації «Українці Москви», відповідальний секретарь загальноросійської громадської організації «Український конгрес Росії».

Гіржов зазначив, що важко сказати, з чим пов’язано таке рішення, але скоріше за все з виступами на російських телеканалах на підтримку України.

"Я не приховую своїх поглядів і скрізь, де можу, активно виступаю за нашу країну", - наголосив він.

Нагадаємо, 13 жовтня стало відомо, що сестрі ув’язненої в РФ Надії Савченко – Вірі – заборонили в'їзд у Росію до 2020 року.