"Наше слово" у Мадриді

Понеділок, 02 листопада 2015 09:34 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

У суботу, 31 жовтня 2015 року в українсько-іспанському ресторані RACER в Мадриді відбулася зустріч Творчого об'єднання "Наше Слово".

 

"Зустріч була дружньою і напрочуд цікавою.

Було обговорено багато питань, а саме головне - це уточнення різних питань щодо нашого Альманаху, який закінчуємо друкувати у найближчий час.

Багато часу приділили коректуванню: Валентина Гуменюк, Надія Залєсова. Леся Утриско - то наше тепле сонечко, що встигає скрізь. Микола Душенко навіть накинув верстку нашої книги. Триста чи більше сторінок прийшлося мені "відстукати клавіатурою". Але ж це такий труд і таке задоволення, бо добру справу робимо.

Марія Мирга, Надія Леськів читали свої поезії. Пан Василь Квасновський присвятив нам свою поезію. Петро Варцаба намалював картину "Наше Слово".

Любов Толмачова-Волощук - сама росіянка, але вийшла заміж за українця і багато часу прожила в Тернополі. Жінка пише російською і українською мовами і яка любить всією душею Україну. У Ані Дудич - гарна поезія, а також вона співає. Микола Кедря, Ольга Корнилюк, Наталя Шпак, дочка Оксани Фурманюк були з нами і ділилися своїми запальними думками.

Шкода, що наша мила Оксанка Патроник захворіла і не змогла бути. А також Іван Вовк і Марія Скоропад не прийшли по поважній причині.

Я дякую Богу, що мене звів на моїй життєвій стежині з Валентиною Гуменюк та земляком коломийчанином Петром Варцабою. Це ми втрьох започаткували наше Творче об'єднання "Наше Слово". Скільки людей приєдналося і довірилось нам. Я дякую всім хто з нами. У нас все получилося на відмінно. В добру і щасливу путь мої дорогі поетклубівці! Хай нам Бог допомагає! Всім серцем і душею ми в Україні!", - повідомляє Galyna Koryzma на своїй сторінці у facebook.

12191441 967882116637378 2746759075924547050 n

Останнє редагування Понеділок, 02 листопада 2015 10:45