Українці Нідерландів на захисті інтересів України! Рекомендовані

Понеділок, 02 листопада 2015 10:10 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

У зв`язку з призначенням референдуму щодо угоди про асоціацію з Україною, який відбудеться 6 квітня 2016 року, українці Нідерландів запустили інформаційний сайт в Голландії.

На сайті вони дають пояснення про ситуацію в Україні в цілому і щодо значення угоди про асоціацію, зокрема. Таким чином, українці Нідерландів намагаються чинити опір (дати відповідь) неповній і часто неточній кампанії, організованої GEENPEIL - популістською неофіційною політичною силою, яка агітувала й збирала підписи на проведення референдуму. Голландські українці хочуть виправити це непорозуміння, тому й створили сайт задля поширення об'єктивної інформації про Україну та Угоду про асоціацію.

Голландські ЗМІ пишуть про реакцію української громади на проведення Нідерландами референдуму по ратифікації угоди про Асоціацію з Україною.
У відповідь на рішення провести референдум українські активісти зорганізувались, відкрито веб сайт http://www.oekraine-referendum.nl/ та сторінку в мережі Facebook https://www.facebook.com/oekraine.referendum/ Голландські ЗМІ жваво відгукнулись на пропозицію висвітлити позицію української громади з приводу скандального референдуму і вже впродовж кількох годин після звернення статті про це з'явились практично в усіх провідних он-лайн медіа:

http://nos.nl/artikel/2066159-oekrainers-lanceren-referendum-website.html
http://www.telegraaf.nl/binnenland/24681659/__Website_referendum_gelanceerd__.html
http://www.gelderlander.nl/algemeen/binnenland/oekra%C3%AFners-lanceren-website-over-referendum-1.5390683
http://www.ad.nl/ad/nl/1012/Nederland/article/detail/4174867/2015/10/30/Oekrainers-lanceren-website-over-referendum.dhtml

ontdek

Нагадаємо що 29 жовтня Виборча Рада Нідерландів визначила 6 квітня датою проведення референдуму про асоціацію Україна-

Останнє редагування П'ятниця, 06 листопада 2015 08:31