#WhisperMyName музично­соціальний рух, покликаний допомогти дітям із синдромом Дауна в Україні

Понеділок, 02 листопада 2015 10:47 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українська  співачка  з  діаспори  в  Нідерландах  Kate  Orange  готує  соціально­музичний  проект,  який почнеться 10­го листопада 2015 разом з випуском пісні та музичного відео “Whisper My Name”, метою якого  є  привернути  увагу  до  проблем  дітей  із  Синдромом  Дауна  та  збір  коштів  для  допомоги  таким дітям.

В Голландії наразі живе близько 4х тисяч дітей з синдромом Дауна, в Україні - більше 8ми тисяч. 5% голландських дітей з синдромом Дауна ніколи НЕ ходили в школу, 1,5% українських дітей з синдромом Дауна ХОДЯТЬ в школу!!! В 2015 році голландська ТВ програма SynDROOM була визнана найкрашою ТВ програмою року, в 2015 році в Україні ця тема все ще ТАБУ.

"Живучи за кордоном, розказує Кейт, я побачила, наскільки великою є різниця між дітьми з синдромом Дауна  в  Україні  та  в  Європі.  В  Україні  люди  майже  не  бачать  таких  дітей  або  дітей  з  іншими особливостями, бо їх просто нема на вулицях. В Україні, на жаль, недостатньо навчальних закладів та адаптаційних  установ,  тому  такі  діти  виростаючи,  просто  сидять  вдома,  бо  в  більшості  випадків  не соціалізовані і працювати не можуть, та й "звичайні" люди здебільшого не знають, як себе поводити у компанії  людей  чи  дітей  з  особливостями.  Зовсім  протилежна  картина,  наприклад,  у  Нідерландах,  де наразі я проживаю. Багато  установ для  таких дітей діє на правових  засадах,  є  заклади, де працюють виключно люди з СД, є танцювальні гурти, навіть оркестр!

Я  пишу  пісні,  тож  із  моєю  командою  ми  подумали,  чому  б  не  об'єднати  музику  і  добру  справу  і  не спробувати щось змінити в житті українських дітей із Синдромом Дауна".

Починаючи  з  1­го  листопада  рух  включатиме  декілька  хвиль,  такі,  як  Фейсбук­банер,  флеш­моб, відеопрезентація  та  краудфандіг­кампанія.  Також  Кейт  планує  виручені  кошти  від  продажу  пісні  та мерчандайзу додати до загальної суми збору.

Фінал цієї акції планується на кінець листопада 2015.

Ви також можете долучитися до нашого руху #WhisperMyName!

Більше інформації на офіційному сайті руху

http://whispermynamenl.weebly.com/

Brand New Ukraine

Останнє редагування Понеділок, 02 листопада 2015 10:58