×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Українська діаспора у Франції добилась заборони російського пропагандистського фільму Рекомендовані

Понеділок, 14 грудня 2015 09:44 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(9 голосів)

Завдяки активістам української громади у Франції вдалося зупинити черговий інструмент російської пропаганди, який мав на меті виправдати анексію Криму Росією перед французьким глядачем.

11 грудня у муніципальному залі Athénée міста Бордо мав відбутися показ російського пропагандистського фільму "Крым. Путь на Родину", проте, завдяки вчасній реакції наших діаспорян та всіх небайдужих до цієї проблематики, кінопрем’єру було відмінено.

"Активісти оперативно відреагували на афішу цього показу і запустили поширення петиції, і паралельно контактували з посольством, щоб вони написали в терміновому порядку лист мерові Бордо Алену Жюппе. Ініціатива швидко поширилася в різних французьких спільнотах українців у соцмережах. Пізніше петиція потрапила до українського сегменту, і вже до кінця дня кількість підписантів істотно збільшилася", - розповів участник ініціативи "Евромайдан Бордо" Василь Сліпак.

Пізніше, коли стало відомо, що мер міста Бордо Ален Жюппе своєю владою заборонив показ фільму, українське посольство у Франції подякувало активістам за цей важливий вчинок для всієї України.

"... Вітаємо це суспільне рішення. Спасибі українському суспільству за активну громадянську позицію і спільну роботу ", - йдеться в повідомленні посольства на сторінці дипломатичного відомства в Facebook.

Нагадаємо, що фільм "Крым. Путь на Родину" - двогодинне документальне кіно, в якому президент Росії Володимир Путін та інші фігуранти подій, що сталися на півострові Крим рік тому, розкривають власну версію того, як частина української території переходила під контроль Москви.

Останнє редагування Понеділок, 14 грудня 2015 13:18