×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Українська громада ОАЕ зібрала понад $800 на Різдвяному ярмарку в Абу-Дабі Рекомендовані

Понеділок, 14 грудня 2015 19:55 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

11 грудня, українці ОАЕ вперше взяли участь в благодійному різдвяному ярмарку в St. Joseph's Cathedral Abu Dhabi.

Протягом всього дня малі і дорослі благочинно продавали українські національні страви, сувеніри та знайомили гостей з українською культурою, співали українських пісень і колядок, - повідомляють учасники.

Український стенд на ярмарку був прикрашений вишитими рушниками, тарілками з Петриківським розписом, національною символікою, колосками та справжнім дідухом! А гостей привітно зустрічали чоловіки, жінки і дівчата в укоаїнському національному вишитому вбранні!

Діючий Дитячий клуб колядок разом з українською музичною школою Rhythm Music Centre, у вишиванках та з різдвяною зіркою, представили публіці колядки «Щедрик», «Нова радість стала», «Добрий вечір» у власному виконанні.

Як наголошують учасники, уперше в Еміратах багатотисячний натовп слухав українські колядки - і навіть підспівував!

«Обов'язково будемо брати участь у наступному рoцi. Чоловiковi та дочкам дуже сподобалось! Приходьте наступного разу!», - написала у Фейсбуці одна з учасниць.

Частина виручених коштів піде на допомогу Україні.

Нагадаємо, українську громаду Абу-Дабі вперше офіційно зареєстрували 7 листопада 2015 року у церкві St. Joseph's Cathedral після першої регулярної Служби Божої українською мовою.