×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2112

Канадська діаспора продовжуватиме відстоювати інтереси України Рекомендовані

П'ятниця, 25 грудня 2015 12:07 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українська громада Канади обіцяє інформувати канадський істеблішмент щодо розвитку подій в Україні та активно лобіювати інтереси нашої країни.

Як передає ІНФОРМАТОР із посиланням на Укрінформ, про це йдеться у поширеному Конгресом українців Канади різдвяному привітанні.

«Враховуючи нещодавні зміни у канадському федеральному парламенті, зокрема його оновлення на 50%, і те, що багато нових членів не мають достатньо інформації щодо подій в Україні, у нас попереду багато роботи, аби поінформувати їх про потреби України та забезпечити продовження канадської підтримки України», – йдеться у привітанні.

У Конгресі нагадали, що наступного року українсько-канадська громада відзначатиме дві важливі дати: 125-ту річницю початку українського переселення до Канади та 75-річчя створення Конгресу українців Канади.

«Попереду нас чекає багато заходів із відзначення цих пам’ятних дат. Наша мета – підвищити поінформованість щодо вкладу українців як народу-засновника у розбудову і розвиток Канади, зробити так, аби українським походженням пишалися, та донести інформацію про важливі для нашої громади питання», – зазначили у Конгресі українців Канади.

Довідково. Конгрес Українців Канади – парасолькова організація, яка об’єднує під своїм дахом усі українські громадські організації Канади. Заснована в 1940 році у Вінніпезі, нині вона складається із шести провінційних рад та 34 відділів у всіх містах Канади.

Останнє редагування П'ятниця, 25 грудня 2015 12:10