Ще 239 особ українського походження з 29 країн світу отримали статус закордонного українця Рекомендовані

Середа, 27 січня 2016 08:57 Автор  Стожари Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(5 голосів)

26 січня 2016 року в МЗС України відбулося чергове засідання Національної комісії з питань закордонних українців, на якому прийнято рішення надати 239 особам українського походження з 29 країн світу статус закордонного українця.

На початку засідання керівник Комісії, заступник Міністра закордонних справ України Вадим Пристайко привітав з отриманням статусу закордонного українця та урочисто вручив відповідні посвідчення громадянам Білорусі, Німеччини, Польщі, Кенії та Узбекистану українського походження, які прибули до Києва спеціально для участі в цьому заході.

Так, у ході роботи Комісія розглянула 248 заяв на отримання статусу закордонного українця та ухвалила рішення про надання його 239 особам українського походження з 29 країн світу.

Довідка. Закордонний українець — особа, яка є громадянином іншої держави або особою без громадянства, а також має українське етнічне походження або є походженням з України.

Посвідчення закордонного українця — документ, який видається іноземцю чи особі без громадянства у разі прийняття Національною комісією з питань закордонних українців рішення про надання їм статусу закордонного українця.