Перше інтерв'ю дружини посла України в Канаді, відомої української телеведучої Ганни Гомонай Рекомендовані

П'ятниця, 19 лютого 2016 06:37 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(7 голосів)

Перше інтерв'ю дружини посла України в Канаді Андрія Шевченка, відомої української телеведучої Ганни Гомонай - про переїзд в Оттаву, головні напрямки, якими готова опікуватись перша леді українською дипломатії тут, та боротьбу за позитивне ставлення до України в світі.

Ганна Гомонай в інтерв'ю Максиму Столяревському розповіла про переїзд з Києва в Оттаву, повернення на українське телебачення, українську громаду в Канаді та боротьбу з російською пропагандою:

“Моє завдання, як дружини посла - принести нову і свіжу кров у культурне життя. Традиції - це те, що зберігалося тут дуже потужно. Я би дуже хотіла принести в Канаду нову сучасну українську якість: нове сучасне кіно, нову музику, нові книги нових письменників.  Відчуття України сучасної та живої могло би бути тут дуже цікавим.” 

“Громада робить таку колосальну справу і такими маштабами рухається, що скоріше я допомагатиму їм, ніж вони мені.”

“Сьогодні дуже важливе завдання молодої частина української громади - це поширювати хороше слово про Україну, справжню Україну. Проти нас ведеться колосальна інформаційна війна, на яку покладений величезний матеріальний ресурс. Росія не шкодує грошей на пропаганду та поширення своєї версії про “присутність” в Україні. Будемо вважати це таким інформаційним волонтерством молоді, яке дуже важливе аби поширювати українську правду в світі.”

“Ми не могли собі навіть уявити, що громада потужна аж настільки. Тобто, ми завжди чули, що в Канаді багато українців, вони дуже хороші та дуже допомагають Україні, але тільки коли ти потрапляєш сюди, дивишся цим людям в очі, ти розумієш цю силу. Це люди дуже освічені, люди з хорошими роботами, величезними зв’язками  - політичними, і економічними. Це реально дуже потужний і впливовий осередок українства.”

 

“Дуже важливо розуміти, що Україна - це те, який ти є сам, і знайомлячись з кожним із нас, іноземці складають враження про Україну. Тому найкраща допомога зараз - це бути настільки гідним, що всі би знали і казали, що українці чудові, що це неймовірна країна неймовірних людей.” 

Повне інтерв'ю:


Ольга, Ukrainians in Toronto