×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з ID: 2112

Трьох канадійців нагороджено Орденом пошани України

Четвер, 25 лютого 2016 09:28 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Три лікарі з Канади, які допомагають пораненим військовим-учасникам АТО у Головному військовому клінічному госпіталі в рамках спільної Канадсько-української акції, отримали нагороду з рук президента України.

Так, за особисті заслуги, благодійну діяльність та надання висококваліфікованої медичної допомоги українським військовим нагороджено Олега Антонишина орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Кароліну Левіс та Христину Уолер – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Мікрохірург Каролін Левіс (Канада, м. Хамілтон) проводить найскладніші оперативні втручання кистей рук та нижніх кінцівок пораненим військовослужбовцям, які отримали травми внаслідок мінно-вибухових поранень (понад 10 операцій).

Щелепно-лицевий хірург професор Олег Антонишин (Канада, м. Торонто) – голова всіх 4-х місій, особисто проводить усі найскладніші оперативні втручання (понад 55 операцій).

Менеджер-організатор місій Христина Уолер (Канада, м. Торонто)  займається відбором та закупівлею медичного обладнання, що необхідно для медичного забезпечення оперативних втручань (частина обладнання в подальшому залишається в Україні).

"Дуже дякую, що ви не є байдужими. Дуже легко сьогодні залишитися вдома і сказати, що нас це не хвилює. Але ваш приїзд – це символ того, що ми не наодинці проти країни-агресора, що з нами зараз весь світ, і весь світ підтримує Україну у вашому обличчі, - сказав Петро Порошенко.

"Олег, Каролін і Христина представляють багато добровольців, які працювали не покладаючи рук, щоб допомогти пораненим і цивільним особам в Україні. Від імені Канадсько-Української фонду, я хотів би подякувати уряду України за визнання цих трьох осіб і, відповідно, всієї нашої команди. Я хотів би також подякувати уряду Канади за їх фінансову підтримку наших місій і донорами і спонсорами "United for Ukraine" Гала за фінансування наших перших двох медичних місій ", сказав Віктор Гетьманчук, президент Канадсько-Української Фундації. "Я впевнений, що висловлю думку всіх канадців, коли я говорю, що ми прагнемо мирної та процвітаючої України".

Нагадаємо, що це вже четверта медична місія, організована Канадсько-Українською Фундацією.

За повідомленням Українсько-Канадської Фундації.