Українці Португалії розпочали безстрокову акцію під посольством Росії з вимогою негайного звільнення Надії Савченко Рекомендовані

Середа, 09 березня 2016 11:46 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Символічно, що найшвидший день коли активісти української громади в Португалії змогли отримати дозвіл на проведення акції випав на 8 березня.

Напевне, Надія Савченко не тільки стала символом боротьби за Україну проти російської агресії, але й після двох років незаконного утримання в російській в’язниці і фарсових “судилищ”, змінила саме сприйняття Міжнародного жіночого дня. Цей день, по-крайній мірі для українців має стати тепер днем боротьби за людські права проти диктатур, якою зараз є Росія під керівництвом Путіна.

Крім мітингу під російським посольством, який тепер буде повторюватися кожного дня, скільки буде тривати голодування Надії, українські громадські організації в Португалії звернулися з листами до Президента та міністра закордонних справ Португальської Республіки з проханням термінового втручання в процес визволення Надії Савченко з нелегального ув’язнення в Росії.

9 березня, крім російського посольства, акція також буде проведена у центрі Лісабону на площі Don Pedro IV (площа Россіу) о 19:00 год., де зазвичай вечором багатолюдно, особливо туристів.

www.spilka.pt