Як стати чарівником або феєю або подаруй дитині мрію!

Вівторок, 29 березня 2016 08:00 Автор  Опубліковано в Світ
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Українці в Греції організовують літній відпочинок для діток захисників України, які загинули на війні, та пропонують долучитися до їх доброї справи.

Львівські волонтери Галина Трач та Наталя Єфименко, з координаторами волонтерами в областях Катериною Бойко (Тернопіль), Дмитром Василенком (Луцьк) та Ольгою Ніколаєвою (Рівне), в тісній співпраці з ГО "Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих", з української сторони, та Асоціація української діаспори в Греції та філоукраїнців греків "Українсько-Грецька Думка", в тісній співпраці з Волонтерською спільнотою "Грекобандерівці", з грецької сторони, за інформаційної підтримки Ουκρανόραμα - Ukranorama організовують відпочинок для двадцяти дітей захисників України, у червні місяці в грецькому дитячому таборі.

Завдяки підтримки багатьох небайдужих людей у Греції та в Україні, багато питань вдасться вирішити без серйозних фінансових витрат. Велика подяка цим патріотам з великим серцем. Однак переліт групи з 20-ти дітей та 3-х дорослих супроводжуючих, літаком з Варшави до Афін та їх перевезення з Афін до дитячого табору, на один з островів, потребує коштів. Яку пропозицію, для вас, мають організатори?

Станьте чарівною феєю, чи феєм, та подаруйте дитині мрію! Подаруйте дитині захисника України незабутній відпочинок у Греції! Якщо ви зі своїми друзями, або, можливо, самі, захочете допомогти якійсь конкретній дитині, організатори будуть вдячні. Прогнозована сума витрат на переліт туди й назад та дорогу з Афін до табору, близько 100 євро. Звертайтеся до організаторів (Волонтерська спільнота "Грекобандерівці", Олег Вікторович, Світлана Милевич).

Більше інформації про обрану вами дитину ви зможете отримати пізніше в приватному порядку. Після прильоту дітей до Греції, у всіх бажаючих буде можливість з ними зустрітися. Організатори готові до відкритої співпраці. Віримо, що відгукнеться багато небайдужих українців та патріотів України в Греції і з вашою допомогою ми організуємо незабутній відпочинок для дітей в Греції.

Подаруй дитині мрію!

Прибувають діти справжніх захисників України, про котрих, колись, ще напишуть в історії. Для тих добродіїв, котрі бажають допомогти у зборі коштів для відпочинку дітей, пропонуємо рахунок у Альфа банку GR6601401550155002101059351 OSTAPYUK BUHRYN Автор - "Грекобандерівці" Волонтерська спільнота, редактор - Яна Гончар-Куклас